O naszej firmie

Wszechstronne wsparcie księgowo-doradcze

Wirtualne Biuro Rachunkowe świadczy  usługi księgowe w tym zwroty podatków i zasiłków z UE i Norwegii, doradztwa gospodarczego i tłumaczeniowe na najwyższym poziomie. Oferowane przez nas usługi spełniają wymagania firm i osób fizycznych. Możesz z nami szybko otworzyć firmę w mBanku posiadając dostęp do konta i księgowości a także pomożemy ci uzyskać dotację z Urzędu Pracy na otwarcie  działalności. Załatwisz wszystkie sprawy online logując się do systemu możesz przesyłać skany faktur a na czacie możesz porozmawiać i dołączyć pliki np. do wyceny.

 
Wall Street

Wirtualne Biuro Rachunkowe Przemysław Rajski

jesteśmy twoim wsparciem

Zadbamy o Twoje finanse

 

Nasze usługi

Twój biznes ma znaczenie

Office Waiting Room

Deklaracje podatkowe dla osób fizycznych i firm prowadzenie ksiąg rachunkowych

Men with Calculator

Przygotowywanie biznesplanów i studiów wykonalności, wycena rezerw pracowniczych

Calculator

Zwroty podatków  i zasiłki rodzinne z państw UE i Norwegii

Businessman

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe we wszystkich popularnych językach

Analizując dane

Rachunkowość zarządcza- zarządzanie finansami przedsiębiorstw 

pisania dokumentów

Elektroniczna ewidencja dokumentów księgowych skanów w systemach mksiegowosc i skanujfakture.pl

 

Twoi zaufani księgowi

WBR świadczy spersonalizowane usługi podatkowe i księgowe w okolicach Krakowa a także województwa małopolskiego od 1996 roku. Dzięki certyfikowanym szkoleniom i rozbudowanej wiedzy finansowej jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby w zakresie księgowości, bez względu na stopień ich trudności. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy na poziomie korporacyjnym, czy osobistym, jesteśmy gotowi służyć Ci jako  księgowi. Doradzamy, projektujemy systemy rachunkowości, oceniamy projekty inwestycyjne, przygotowujemy biznesplany działalności, wyceniamy rezerwy pracownicze, prowadzimy wyodrębnioną księgowość projektów finansowanych z dotacji oraz stale współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego Jan Kozłowski z Bochni. Jesteśmy biurem partnerskim sieci mBanku - Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych OSCBR. Ponadto świadczymy usługi związane ze zwrotem podatków z UE i Norwegii, oraz wypłatą zasiłków z UE i Norwegii. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi większości popularnych języków około 100 języków, zajmujemy się tłumaczeniem  dowodów księgowych w obcych językach ale także umów handlowych i aktów notarialnych w obcych językach a także dokumentacji popularnych dowodów i umów handlowych związanych z nabyciem pojazdu za granicą i skomplikowanych dokumentacji medycznych w obcym języku

 

Certyfikaty

Glass Buildings
Analyzing Graphs
Modern Office Building
Analysing Data
Conference Room
Inside Business

Posiadamy certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów nr 12459/99 wydany przez Ministra Finansów dnia 20.04.1999 roku. Nasze doświadczenie w rachunkowości poparte jest pracą zarówno w firmach o charakterze korporacyjnym jak również prywatnych spółkach prawa handlowego. Zdobywaliśmy doświadczenie jako Główny Księgowy oraz członek Zarządu w spółkach o profilu działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej od 1998 roku.

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze doświadczenie w zakresie rachunkowości i spersonalizowane usługi mogą zaoszczędzić Ci czas, pieniądze i nerwy w zakresie zarządzania finansami.
Przemysław Rajski

32-800 Brzesko, ul. Bohaterów Westerplatte 5/24
NIP: 8691244392 REGON 852744347
konto : mBank 04 1140 2004 0000 3602 7946 3399

TEL: 607 049 306

Dziękujemy za przesłanie!

Wall Street